XXXI Niedziela Okresu Zwykłego 30.10.2022

1. Spowiedź św. codziennie przed każdą Mszą św.

2. Jutro ostatnie nabożeństwo różańcowe, zachęcamy by skorzystać z tego daru wspólnej modlitwy.

3. We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. będą odprawiane o godz. 800 w Zawadzie, o godz. 1030 w Krępie i o godz. 1200 na cmentarzu. Po Mszy św. procesja do pięciu stacji, w których będziemy polecać miłosierdziu Bożemu wszystkich wiernych zmarłych.

4. Zwyczajem poprzednich lat w Uroczystość Wszystkich Świętych będzie organizowana „kwesta” na potrzeby parafii. Od godz. 800 przy bramie głównej będą kwestować nasi parafianie.

5. Wierni, którzy w dniach od 1 do 8 listopada pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych, mogą uzyskać odpust zupełny i ofiarować go jedynie za dusze w czyśćcu cierpiące. Aby uzyskać odpust zupełny należy wypełnić stałe warunki: spowiedź św., Komunia eucharystyczna i modlitwa w intencjach podanych przez Ojca Świętego.

6. Począwszy od 2 do 13 listopada będziemy modlić się za zmarłych podanych w wypominkach. W Zawadzie o godz. 1730, w Krępie o godz. 1645. W niedzielę modlitwa wypominkowa przed każdą Mszą św.

7. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. W piątek odwiedziny chorych, o godz. 1530 wystawienie Najświętszego Sakramentu w Zawadzie o 1730 nabożeństwo wypominkowe. W Krępie o 1630 wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwa za zmarłych polecanych w wypominkach i Msza św.

8. W I sobotę o godz. 1500 Koronka do Miłosierdzia Bożego, Msza św. i procesja na cmentarz z modlitwą wypominkową za zmarłych. W Krępie nabożeństwo o godz. 1700.

9. W przyszłą niedziele zmiana tajemnic Żywego Różańca.

10. W przyszłą niedzielę można złożyć ofiary na działalność PZ Critas.

11. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszych świątyń, za wszelką troskę o naszą parafię.

Intencje Apostolstwa Modlitwy:
Powszechna:
Za dzieci, które cierpią – te, które żyją na ulicy, ofiary wojen, sieroty – miały dostęp do edukacji i mogły na nowo zaznać uczucia ze strony rodziny.
Parafialna:
Za wszystkich zmarłych księży, którzy pracowali w naszej parafii i za ofiarodawców i budowniczych naszego kościoła, by Pan sam był dla nich nagrodą w wieczności.

nr 35 1750 0012 0000 0000 3981 8361