XIII Niedziela Okresu Zwykłego 26.06.2022

1. Spowiedź codziennie przed każdą Mszą św.

2. W środę przypada Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. W ten dzień jest zbierana taca na tzw. Świętopietrze, składka przeznaczana jest na utrzymanie i potrzeby w Watykanie.

3. W tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca. W I piątek wyjątkowo nie będzie odwiedzin chorych. O godz. 1530 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do miłosierdzia Bożego, adoracja i Msza św. W Krępie o 1600 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja o 1630 Msza św.

4. W I sobotę o 1630 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Po Mszy św. procesja fatimska. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca po Mszy św. o godz. 1030 w Krepie i po Mszy św. o godz. 1200 w Zawadzie.

6. Gdyby trzeba było załatwić sprawy pogrzebowe proszę dzwonić do Ojca Sebastiana i z nim uzgadniać wszystkie sprawy: nr telefonu: O. Sebastian – 513 966 055

7. Na okres wakacyjny zostaje zawieszona stała spowiedź w konkatedrze zielonogórskiej podejmowana przez księży z dekanatów zielonogórskich i urzędów diecezjalnych. Posługa w ramach stałego konfesjonału zostanie wznowiona od pierwszego poniedziałku miesiąca września.

8. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszych świątyń, za wszelką troskę o naszą parafię.

Intencje Apostolatu Modlitwy:
W intencji osób starszych, które są korzeniami i pamięcią narodu, aby ich doświadczenie i mądrość pomagały najmłodszym patrzeć w przyszłość z nadzieją i odpowiedzialnością.

Intencja parafialna:
Za dzieci i młodzież o szczęśliwy i dobry wypoczynek, by nabrały sił do dalszej pracy nad sobą.