I Niedziela Wielkiego Postu 18.02.2018

1. Dzisiaj I Niedziela Wielkiego Postu.

2. W środę o godz. 1700 Nowenna w intencji Czcicieli Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. W każdy piątek Wielkiego Postu:
     godz. 1500 Adoracja Krzyża /początek koronką do Bożego Miłosierdzia-odmawiana wspólnie/, następnie adoracja w ciszy,
     godz. 1730 Nabożeństwem Drogi Krzyżowej: dla wszystkich
     godz. 1800 Msza Święta.
     godz. 1845 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla młodzieży gimnazjum jako duchowe przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania,
                        oraz młodzieży szkoły średniej, studentów i dorosłych. Jest to nasza ekspiacja za nasze grzechy.
     Krępa godz. 1630 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej,

4. W każdą niedzielę Wielkiego Postu będziemy śpiewać Nabożeństwo Pasyjne Gorzkich Żali z kazaniem o Męce Pańskiej,
     w Krępie przed Mszą o godz. 1010,
     w Zawadzie przed Mszą o godz. 1730.

5. Ofiary składane przy adoracji krzyża przeznaczone na kwiaty do Bożego Grobu.

6. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na cele Misyjne Dzieło Pomocy „Ad Gentes”.

7. W przyszłą niedzielę 25 lutego zapraszam na nabożeństwo Wieczernika

1630 Wystawienie Najświętszego Sakramentu,
     1800 Msza Święta –
              Wystawienie Najświętszego Sakramentu,
              Modlitwa Uwielbienia i Uzdrowienia,
              Błogosławieństwo Najśw. Sakramentem.

8. Rekolekcje w naszej parafii rozpoczną się w IV niedzielę Wielkiego Postu – prowadził je będzie ks. Łukasz Malec Dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Dzieci Młodzieży.

9. W miesiącu marcu osoby z Rady Parafialnej będą zbierały składki na sprzątanie i wystrój kościoła w kwocie 50 zł. Już dzisiaj bardzo dziękuję za wielką troskę o kościół.