XX Niedziela Okresu Zwykłego 14.08.2016

1. Dzisiaj XX niedziela okresu zwykłego. Taca przeznaczona jest na KUL i Instytut Filozoficzno – Teologiczny w Zielonej Górze.

2. W poniedziałek 15 sierpnia uroczystość Wniebowzięcia NMP – błogosławieństwo ziół i kwiatów, odpust w Rokitnie. Msze św. 800, 1200, 1800. Krępa, 1030, taca dla uboższych parafii naszej diecezji.

3. Jutro 15 sierpnia tradycyjnie wyruszmy w pieszej pielgrzymce na odpust do Przytoku. Wyjście o godz. 930. ZAPRASZAMY

4. We wtorek 16 sierpnia dzień imienin Biskupa Stefana Regmunta. Pamiętajmy o modlitwie i życzeniach.

5. W środę o godz. 1800 Nowenna w intencji czcicieli Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

6. Czas wakacji – bardzo proszę Rodziców, żeby zapewnili swoim dzieciom u organizatorów obozów i kolonii, aby dzieci mogły uczestniczyć w niedzielnej Mszy św. Przypominam o należytym stroju na Mszach św. i przy zwiedzaniu kościołów.

7. Dziękuję pielgrzymom i duchowym pielgrzymom za wspólne trwanie na modlitewnym szlaku tegorocznej pieszej pielgrzymki, dziękuje za wszelką pomoc i dary. Bóg Zapłać