III niedziela Wielkanocna 10.04.2016

1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Zachęcam by w tym czasie obdarowywać dzieci i młodzież księgą Pisma Św.

2. W środę o godz. 1800 Nowenna w intencji Czcicieli Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. W środę 13 kwietnia rocznica zbrodni Katyńskiej.

4. W przyszłą Niedzielę – Niedziela Dobrego Pasterza, zapraszam do Krępy na Mszę św. odpustową o godz. 1030, której przewodniczył będzie ks. Robert Patro – Diecezjalny duszpasterz młodzieży. W czasie tej Mszy św. poświęcimy odnowiony kościół.

5. Parafialny Zespół Caritas parafii w Zawadzie, zaprasza parafian na spotkanie organizacyjne dot. wyjazdu zdrowotnego do Łukęcina. Spotkanie odbędzie dnia 12 kwietnia 2016 r /tj. wtorek / o godz. 17:00 w salce w podziemiach kościoła w Zawadzie. Podczas spotkania będą zapisy osób, które zdecydowały się skorzystać z w/w wyjazdu. Ilość miejsc jest ograniczona. Wyjazd odbędzie się w terminie od 10 lipca do 24 lipca br. /14 dni/. Szczegóły organizacyjne będą przedstawione na spotkaniu. Zapraszamy .

6. Organizujemy pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela w dniach 19-24.08.2016. Koszt 2999 zł plus 70 Euro. Więcej informacji na plakatach i u ks. Krzysztofa. Zapraszam.

7. W maju i lipcu organizujemy pielgrzymkę do Medjugorie, program w gablocie.

8. Organizujemy dla dzieci 8 dniowy wyjazd wakacyjny „Wakacje z Bogiem” w Szklarskiej Porębie w dniach 25.06 do 02.07.2016 koszt ok. 530 zł. Zainteresowanych rodziców zapraszam do zakrystii.
9. Przedszkole w Zawadzie informuje, że są jeszcze wolne miejsca w grupie dzieci najmłodszych. Szczegóły u pracowników.

Kinga Halszke zam. Krępa
Tadeusz Modelski zam. Krosno Odrzańskie zapowiedź I