XXVIII Niedziela zwykła 13.10.2024

1. W miesiącu październiku modlimy się modlitwą różańcową. Plan modlitwy różańcowej: Niedziela: Zawada godz. 08.30, Krępa o godz. 10.00 (bez wystawienia). W tygodniu:  Zawada w środę, czwartek i piątek o godz. 17.00, po różańcu Msza św.; w poniedziałek – prywatnie, w sobotę o godz. 9.00, po różańcu Msza św.; Krępa wtorek godz. 17:00, po różańcu Msza św. W tym tygodniu zapraszam do poprowadzenia modlitwy w Zawadzie:

– środa godz. 17.00 – VI Róża Różańcowa

– czwartek godz. 17.00 – VII Róża Różańcowa

– piątek godz. 17.00  – VIII Róża Różańcowa oraz dzieci i młodzież

– sobota godz. 9.00 – Wspólnota Wieczernik

– niedziela godz. 08.30 – Posługujący muzycznie

1. Dzisiaj poświęcenie Różańców i książeczek komunijnych na Mszy św. o godz. 12.00.
  2. Dzisiaj zbiórka do puszek na cele naszej parafii i na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  3. Dzisiaj rocznica śmierci śp. Ks. Michała Zielonki (+ 2013).
  4. Dzisiaj liczenie wiernych w kościołach w Polsce.
  5. Są już wystawione kartki z „Wypominkami”. Tak jak w ubiegłych latach będziemy odmawiać modlitwę za zmarłych od 02. do 15. listopada. Wypełnione kartki wrzucamy do skrzynki.
  6. Jutro Dzień Edukacji. Pamiętajmy w modlitwach o nauczycielach i wychowawcach.
  7. Za tydzień, niedziela misyjna – taca na działalność misyjną Kościoła.
  8. Próba scholii dziecięcej w każdą niedzielę w kawiarence o godz. 11.00. Schola młodzieżowa niedziela godz. 17.15.
  9. Zapraszam do włączenia się do grupy ministrantów nowych kandydatów spośród dzieci i dorosłych. Zbiórki będą w pierwszy czwartek miesiąca o godz. 17.00.
  10. Spotkanie z młodzieżą kl. VII przygotowującą się do bierzmowania w niedzielę 20.10. na Mszy św. o godz. 18.00.
  11. Spotkanie Rady Parafialnej i Ekonomicznej w czwartek 17.10.2024 r. o godz. 18.00 w sali na plebani.
  12. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzę zdrowia i wielu łask Bożych.

ks. Wojciech Lechów – proboszcz

• W minionym tygodniu do wieczności z naszej parafii odeszli:
    śp. Kazimierz Konopacki z Zawady – Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

POZOSTAŁE INFORMACJE:

• Kawiarenka parafialna – niedziela 10.00 – 15.00
  • Kamera internetowa w kościele dla chorych – transmisja jest dostępna na kanale YouTube: kamera w Zawadzie live lub na stronie parafii: parafia-zawada.pl
  • Zachęcam do śledzenia działań duszpasterskich w naszej parafii na profilu Facebooka.
  • Strona internetowaparafia-zawada.pl.
  • Kancelaria parafialna – sobota godz. 10.00 – 11.00