• Parafia pod wezwaniem Narodzenia NMP w Zielonej Górze

  • Parafia pod wezwaniem Narodzenia NMP w Zielonej Górze

  • Parafia pod wezwaniem Narodzenia NMP w Zielonej Górze

Nabożeństwa

Msze św. w niedziele i święta:
Zawada: 8:00, 12:00, 18:00
Krępa: 10:30

Msze św. w dni powszednie:
Zawada: pn, śr, czw, pt, sob. 18:00
Krępa: wtorek 16:30

Kancelaria parafialna

Adres:
ul. Zawada - Kożuchowska 1
66-001 Zielona Góra

Godziny otwarcia:
W środy po mszy świętej

Facebook

Spacer po parafii

Wirtualny spacer Krępa 2

1. W budynku kościelnym obowiązuje konieczność zasłonięcia ust i nosa.

2. Dzisiaj II niedziela miesiąca. Po Mszach św., jak w każdą II niedzielę, zbierane są ofiary na potrzeby naszej parafii.

3. 14 września święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

4. W ubiegłą niedzielę została przeprowadzona zbiórka do puszek, która była przeznaczona na pomoc mieszkańcom Afganistanu. Zostało zebranych 984,00 zł. Środki te zostały przekazane do Caritas. Bóg zapłać za otwarte serce na potrzeby tych, którzy w tej chwili przeżywają swoje dramaty życiowe.

5. Dzisiaj po Mszy św. w Krępie w „sali wiejskiej” będzie możliwość dokonania spisu powszechnego, który jest obowiązkowy. Przypominamy, że jest to obowiązek każdego Polaka. Za niedopełnienie tego obowiązku mogą grozić kary finansowe. W Sali będą do dyspozycji rachmistrzowie, którzy pomogą nam wypełnić urzędowe wnioski.

6. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL i IFT w Zielonej Górze.

7. W poniedziałek 20 września o godz. 1900 w kościele św. Urbana w Zielonej Górze rozpocznie się przygotowanie dla dorosłych kandydatów do bierzmowania. Tych, którzy chcieliby przystąpić do tego sakramentu (kandydaci powyżej 21 roku życia), proszę o zgłoszenie takiego zamiaru, ponieważ potrzebne będzie skierowanie z naszej parafii.

Zapowiedzi:
     Szczegóły na tablicy ogłoszeń

Konto parafialne
     nr      35 1750 0012 0000 0000 3981 8361
     mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Proboszcz jest obecny pod nr tel. 512 646252