• Parafia pod wezwaniem Narodzenia NMP w Zielonej Górze

  • Parafia pod wezwaniem Narodzenia NMP w Zielonej Górze

  • Parafia pod wezwaniem Narodzenia NMP w Zielonej Górze

Nabożeństwa

Msze św. w niedziele i święta:
Zawada: 8:00, 12:00, 18:00
Krępa: 10:30

Msze św. w dni powszednie:
Zawada: pn, śr, czw, pt, sob. 18:00
Krępa: wtorek 16:30

Kancelaria parafialna

Adres:
ul. Zawada - Kożuchowska 1
66-001 Zielona Góra

Godziny otwarcia:
W środy po mszy świętej

Facebook

Spacer po parafii

Wirtualny spacer Krępa 2

1. W budynku kościelnym obowiązuje konieczność zasłonięcia ust i nosa.

2. W dzisiaj po Mszy św. o godz. 1030 w Krępie i 1200 w Zawadzie zmiana tajemnic Żywego Różańca.

3. W środę święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Jest patronalne święto naszego kościoła – Odpust Parafialny. Serdecznie zapraszam wszystkich do wspólnego świętowania. Chcemy Bogu przez Maryję powierzać naszą parafię, prosząc o obfite łaski dla wszystkich parafian. W naszym świętowaniu, podczas Mszy św., towarzyszyć będą artyści z Teatru Muzycznego w Poznaniu. Po uroczystej Mszy św. odbędzie się, jeżeli pogoda na to pozwoli, krótki koncert na placu przed kościołem.

4. W czwartek Rocznica poświęcenia kościoła katedralnego w Gorzowie Wlkp.

5. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca po Mszy św. o godz. 1030 w Krępie i 1200 w Zawadzie.

6. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek, która jest przeznaczona na pomoc w Afganistanie. Jest to akcja organizowana przez Caritas.

7. W czwartek 9 września na parkingu przy kościele, będzie skorzystania z badań pod kątem: miażdżycy tętnic, osteoporozy kości, wydolności płuc i oskrzeli. Badania szczegółowe są zalecane po przejściu COVID 19. Badania odbędą się w Ambulansie Diagnostycznym o godz. 1045 do 1130. Gdyby zaszła konieczność badania zostaną przedłużone, następnie ambulans pojedzie do następnej parafii. Badania są w części płatne. Pozostałe informacje są wywieszone na tablicy ogłoszeń jak i na rozłożonych ulotkach.

8. Dzisiaj do nabycia okolicznościowy numer Gościa Niedzielnego poświęcony w całości życiu i działalności Kard. Stefana Wyszyńskiego Prymasa Polski. Cena tego numeru to 10 zł. Jest również do nabycia „Mały Gość Niedzielny”, czasopismo dla najmłodszych. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

Konto parafialne
     nr      35 1750 0012 0000 0000 3981 8361
     mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Proboszcz jest obecny pod nr tel. 512 646252