• Parafia pod wezwaniem Narodzenia NMP w Zielonej Górze

  • Parafia pod wezwaniem Narodzenia NMP w Zielonej Górze

  • Parafia pod wezwaniem Narodzenia NMP w Zielonej Górze

Nabożeństwa

Msze św. w niedziele i święta:
Zawada: 8:00, 12:00, 18:00
Krępa: 10:30

Msze św. w dni powszednie:
Zawada: pn, śr, czw, pt, sob. 18:00
Krępa: wtorek 16:30

Kancelaria parafialna

Adres:
ul. Zawada - Kożuchowska 1
66-001 Zielona Góra

Godziny otwarcia:
W środy po mszy świętej

Facebook

Spacer po parafii

Wirtualny spacer Krępa 2

1. W budynku kościelnym obowiązuje konieczność zasłonięcia ust i nosa.

2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na KUL i IFT w Zielonej Górze.

3. Dzisiaj druga niedziela miesiąca. Ofiary składane do puszek przeznaczone są na potrzeby naszej parafii.

4. „Transfuzja Miłości”, to inicjatywa wspomagająca zielonogórską stację krwiodawstwa w celu pozyskania jak największej ilości krwi, ale też i okazja aby każdy mógł oddać krew oraz spędzić miło czas przy dobrej kawie i pysznym cieście. Dnia 22 sierpnia od godz. 1000 – 1400 przy kościele parafialnym w Zawadzie, będzie zorganizowany punkt krwiodawstwa. W przyszłą niedzielę będziemy gościć organizatorów tej niezwykłej akcji. Przy wejściach do kościoła są wystawione banery informujące o tym wydarzeniu.

5. W najbliższą niedzielę przypada Uroczystość Wniebowzięcia NM. W Rokitnie odbywać się będą Diecezjalne Dożynki. W ten dzień błogosławimy zioła i kwiaty. Taca przeznaczona jest na pomoc w remontach dla uboższych parafii.

Konto parafialne
nr 35 1750 0012 0000 0000 3981 8361
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Proboszcz jest obecny pod nr tel. 512 646252