2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na KUL i IFT w Zielonej Górze.

3. Dzisiaj druga niedziela miesiąca. Ofiary składane do puszek przeznaczone są na potrzeby naszej parafii.

4. „Transfuzja Miłości”, to inicjatywa wspomagająca zielonogórską stację krwiodawstwa w celu pozyskania jak największej ilości krwi, ale też i okazja aby każdy mógł oddać krew oraz spędzić miło czas przy dobrej kawie i pysznym cieście. Dnia 22 sierpnia od godz. 1000 – 1400 przy kościele parafialnym w Zawadzie, będzie zorganizowany punkt krwiodawstwa. W przyszłą niedzielę będziemy gościć organizatorów tej niezwykłej akcji. Przy wejściach do kościoła są wystawione banery informujące o tym wydarzeniu.

5. W najbliższą niedzielę przypada Uroczystość Wniebowzięcia NM. W Rokitnie odbywać się będą Diecezjalne Dożynki. W ten dzień błogosławimy zioła i kwiaty. Taca przeznaczona jest na pomoc w remontach dla uboższych parafii.

nr 35 1750 0012 0000 0000 3981 8361