• Parafia pod wezwaniem Narodzenia NMP w Zielonej Górze

  • Parafia pod wezwaniem Narodzenia NMP w Zielonej Górze

  • Parafia pod wezwaniem Narodzenia NMP w Zielonej Górze

Nabożeństwa

Msze św. w niedziele i święta:
Zawada: 8:00, 12:00, 18:00
Krępa: 10:30

Msze św. w dni powszednie:
Zawada: pn, śr, czw, pt, sob. 18:00
Krępa: wtorek 16:30

Kancelaria parafialna

Adres:
ul. Zawada - Kożuchowska 1
66-001 Zielona Góra

Godziny otwarcia:
W środy po mszy świętej

Facebook

Spacer po parafii

Wirtualny spacer Krępa 2

1. W budynku kościelnym obowiązuje konieczność zasłonięcia ust i nosa.

2. W przyszłą niedzielę wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców. Czas urlopów, to czas wyjazdów rodzinnych. Polecamy nasze wyjazdy patronowi kierowców św. Krzysztofowi. W ten dzień, po każdej Mszy św., będziemy święcić pojazdy prosząc, by nasze wyjazdy były bezpieczne, byśmy mogli szczęśliwie wrócić do naszych codziennych zajęć. Święcenie będzie się odbywać na parkingach przy kościele. Składane ofiary są przeznaczane na pomoc misjonarzom w Afryce. Stowarzyszenia MIVA pomaga zdobywać środki dla misjonarzy, którzy posługują w trudnych terenach misyjnych. Możemy również przeznaczyć środki na pomoc OO. Oblatom MN, którzy pomagają w naszej parafii, by wspomóc ich misje.

3. Rozpoczął się czas urlopów i wakacji. Pamiętajmy o codziennej modlitwie i zawierzeniu naszego odpoczynku panu Bogu.

Konto parafialne
     nr      35 1750 0012 0000 0000 3981 8361
     mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Proboszcz jest obecny pod nr tel. 512 646252