2. Dzisiaj, w drugą niedzielę miesiąca zbiórka ofiar na potrzeby naszej parafii.

3. W naszej Bibliotece w Zawadzie w poniedziałek 12.07.2021 r. w godz. od 1330 do 1600 istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnych porad prawnych. Zainteresowanych zapraszamy na spotkanie z prawnikiem w wymienionych wyżej godzinach.

4. Instytut Filozoficzno-Teologiczny im. Edyty Stein w Zielonej Górze prowadzi nabór na studia magisterskie z teologii katolickiej w trybie popołudniowym (wykłady od poniedziałku do czwartku) dla posiadających egzamin maturalny – dla świeckich oraz osób zakonnych – bez względu na wiek kandydata. Studia są bezpłatne. Istnieje też możliwość wyboru indywidualnych ścieżek tematycznych w trybie wolnego słuchacza. Szczegóły na plakacie oraz na stronie internetowej ift.zgora.pl.

5. Rozpoczął się czas urlopów i wakacji. Pamiętajmy o codziennej modlitwie i zawierzeniu naszego odpoczynku panu Bogu.