2. Wielki Post zachęca nas do uczestnictwa w nabożeństwach Męki Pańskiej. Droga Krzyżowa w piątki w Zawadzie o godz. 1730, w Krępie o 1600 po nabożeństwie o 1630 Msza św. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę w Krępie o godz. 1000, w Zawadzie o godz. 1130 przed Mszą św. o godz. 1200. Natomiast w niedzielę po Mszy św. o godz. 1800 adoracja Najświętszego Sakramentu jako dziękczynienie za minione dni oraz zawierzenie Bogu kolejnego tygodnia.

3. Składam serdeczne podziękowanie za złożone w ubiegłym roku składki na sprzątanie i wystrój kościoła. Od marca wyznaczone osoby, jak w poprzednich latach, będą zbierać ofiary na ten sam cel w tym roku. Wysokość składki pozostaje bez zmian tj. 50 PLN od rodziny. Bóg zapłać.

4. W poniedziałek przypada święto Katedry św. Piotra, Apostoła. W ten dzień istnieje możliwość zyskania odpustu za nawiedzenie kościoła katedralnego.

5. W czwartek, 25 lutego, jak co miesiąc zapraszamy na wspólną modlitwę przed Najświętszym Sakramentem i Mszę św. ze wspólnotą „Wieczernik”. Zawierzamy przez wstawiennictwo Maryi czas Wielkiego Postu prosząc o nawrócenie grzeszników i przebaczenie przewinień.

6. W przyszłą niedzielę (II Wielkiego Postu) zbiórka do puszek na cele dzieł pomocy „Ad Gentes”