• Parafia pod wezwaniem Narodzenia NMP w Zielonej Górze

  • Parafia pod wezwaniem Narodzenia NMP w Zielonej Górze

  • Parafia pod wezwaniem Narodzenia NMP w Zielonej Górze

Nabożeństwa

Msze św. w niedziele i święta:
Zawada: 8:00, 12:00, 18:00
Krępa: 10:30

Msze św. w dni powszednie:
Zawada: pn, śr, czw, pt, sob. 18:00
Krępa: wtorek 16:30

Kancelaria parafialna

Adres:
ul. Zawada - Kożuchowska 1
66-001 Zielona Góra

Godziny otwarcia:
W środy po mszy świętej

Facebook

Spacer po parafii

Wirtualny spacer Krępa 2

1. W budynku kościelnym obowiązuje konieczność zasłonięcia ust i nosa.

2. Wielki Post zachęca nas do uczestnictwa w nabożeństwach Męki Pańskiej. Droga Krzyżowa w piątki w Zawadzie o godz. 1730, w Krępie o 1600 po nabożeństwie o 1630 Msza św. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę w Krępie o godz. 1000, w Zawadzie o godz. 1130 przed Mszą św. o godz. 1200. Natomiast w niedzielę po Mszy św. o godz. 1800 adoracja Najświętszego Sakramentu jako dziękczynienie za minione dni oraz zawierzenie Bogu kolejnego tygodnia.

3. Składam serdeczne podziękowanie za złożone w ubiegłym roku składki na sprzątanie i wystrój kościoła. Od marca wyznaczone osoby, jak w poprzednich latach, będą zbierać ofiary na ten sam cel w tym roku. Wysokość składki pozostaje bez zmian tj. 50 PLN od rodziny. Bóg zapłać.

4. W poniedziałek przypada święto Katedry św. Piotra, Apostoła. W ten dzień istnieje możliwość zyskania odpustu za nawiedzenie kościoła katedralnego.

5. W czwartek, 25 lutego, jak co miesiąc zapraszamy na wspólną modlitwę przed Najświętszym Sakramentem i Mszę św. ze wspólnotą „Wieczernik”. Zawierzamy przez wstawiennictwo Maryi czas Wielkiego Postu prosząc o nawrócenie grzeszników i przebaczenie przewinień.

6. W przyszłą niedzielę (II Wielkiego Postu) zbiórka do puszek na cele dzieł pomocy „Ad Gentes”

Konto parafialne
     nr      35 1750 0012 0000 0000 3981 8361
     mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Proboszcz jest obecny pod nr tel. 512 646252