2. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 1200 i w Krępie po Mszy św. o 1030.

3. Papieskie intencje różańcowe: Módlmy się w intencji kobiet — ofiar przemocy, aby były chronione przez społeczeństwo, a ich cierpienia były dostrzegane i wysłuchiwane.

4. Parafialna intencja: O umocnienie nadziei dla chorych i szybki powrót do zdrowia.

5. Jak w każdą I niedzielę miesiąca dzisiaj Parafialny Zespół Caritas przeprowadza zbiórkę. Ofiary będzie można składać do puszek przy wyjściu z kościoła.

6. PZ Caritas, jak w poprzednim roku, złożył wniosek o dotacje na organizację letniego wypoczynku w 2021 roku. Dotacja została przyznana. W związku z tym pragniemy zorientować się, ile osób byłoby zainteresowanych wypoczynkiem zdrowotnym nad morzem. W marcu zostanie zorganizowane spotkanie dla osób zainteresowanych propozycją wypoczynku, przede wszystkim dla osób starszych i dzieci z opiekunami. Wszystkie szczegółowe informacje zostaną przekazane na spotkaniu.

7. W czwartek 11 lutego przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Dzień ten jest obchodzony jako dzień chorych. W ten dzień, podczas Mszy św., będzie możliwość przyjęcia namaszczenia olejem chorych. Msza św. w ten dzień sprawowana będzie w intencji wszystkich chorych z naszej parafii. Jest to Msza św. od naszego Parafialnego Zespołu Caritas. Taca w ten dzień zostanie przeznaczona na pomoc hospicjom.

8. Jesteśmy w czasie rozliczeń podatkowych. Istnieje możliwość przekazania 1% podatku dochodowego na potrzeby naszego P Z Caritas. Jeżeli byliby zainteresowani pomocą w rozliczeniu takiej deklaracji, do dyspozycji jest nasza przewodnicząca Parafialnego Zespołu Caritas - Pani Barbara.

9. W przyszłą niedzielę, jak w każdą II niedzielę miesiąca, zbiórka do puszek na potrzeby parafii.

10. Zapraszam do czytania prasy katolickiej.