2. We wtorek 2 lutego przypada święto Ofiarowania Pańskiego. Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego. W tym dniu modlimy się szczególnie za zakony kontemplacyjne o powołania do zakonów. Taca z tego dnia przeznaczona jest na utrzymanie zakonów.

3. 2 lutego będzie poświęcenie gromnic dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

4. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. W piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 1530 i zakończenie adoracji wieczorną Mszą św.

5. W piątek odwiedzę chorych. Proszę o zgłaszanie tych chorych, którzy chcą przystąpić do sakramentu spowiedzi i przyjąć Komunię św.

6. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 1200 i w Krępie po Mszy św. o 1030.
Papieskie intencje różańcowe: Módlmy się w intencji kobiet — ofiar przemocy, aby były chronione przez społeczeństwo, a ich cierpienia były dostrzegane i wysłuchiwane.
Parafialna intencja: O umocnienie nadziei dla chorych i szybki powrót do zdrowia.

7. W pierwszą niedzielę, jak w każdą I niedzielę miesiąca, Parafialny Zespół Caritas przeprowadza zbiórkę. Ofiary będzie można składać do puszek przy wyjściu z kościoła.

8. Zapraszam do czytania prasy katolickiej.