• Parafia pod wezwaniem Narodzenia NMP w Zielonej Górze

  • Parafia pod wezwaniem Narodzenia NMP w Zielonej Górze

  • Parafia pod wezwaniem Narodzenia NMP w Zielonej Górze

Nabożeństwa

Msze św. w niedziele i święta:
Zawada: 8:00, 12:00, 18:00
Krępa: 10:30

Msze św. w dni powszednie:
Zawada: pn, śr, czw, pt, sob. 18:00
Krępa: wtorek 16:30

Kancelaria parafialna

Adres:
ul. Zawada - Kożuchowska 1
66-001 Zielona Góra

Godziny otwarcia:
W środy po mszy świętej

Facebook

Spacer po parafii

Wirtualny spacer Krępa 2

1. W budynku kościelnym obowiązuje konieczność zasłonięcia ust i nosa.

2. Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Narodzenia Pańskiego. W tradycji polskiej przedłużamy nastrój świąteczny, aż do 2 lutego, czyli święta Ofiarowania Pańskiego, nazywanego również świętem Matki Bożej Gromnicznej.

3. Jak w każdą II niedzielę miesiąca, w naszej parafii, są zbierane ofiary na potrzeby naszych kościołów. Za wszelkie ofiary składane zarówno na tacę, jak i te indywidualne wpłacane na konto składam serdeczne podziękowanie, Bóg zapłać.

4. W ten szczególny czas, którego doświadczam poprzez chorobę, chcę gorąco podziękować za wszelkie oznaki życzliwości, za troskę, dobre słowo a przede wszystkim za waszą modlitwę. Mam nadzieję, że już niedługo wrócę do parafii z posługą duszpasterską. Proszę o dalszą modlitwę, by nie ustały siły w walce z chorobą.

5. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

Konto parafialne
     nr 35 1750 0012 0000 0000 3981 8361
     mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Proboszcz jest obecny pod nr tel. 512 646252