2. Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Narodzenia Pańskiego. W tradycji polskiej przedłużamy nastrój świąteczny, aż do 2 lutego, czyli święta Ofiarowania Pańskiego, nazywanego również świętem Matki Bożej Gromnicznej.

3. Jak w każdą II niedzielę miesiąca, w naszej parafii, są zbierane ofiary na potrzeby naszych kościołów. Za wszelkie ofiary składane zarówno na tacę, jak i te indywidualne wpłacane na konto składam serdeczne podziękowanie, Bóg zapłać.

4. W ten szczególny czas, którego doświadczam poprzez chorobę, chcę gorąco podziękować za wszelkie oznaki życzliwości, za troskę, dobre słowo a przede wszystkim za waszą modlitwę. Mam nadzieję, że już niedługo wrócę do parafii z posługą duszpasterską. Proszę o dalszą modlitwę, by nie ustały siły w walce z chorobą.

5. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

nr 35 1750 0012 0000 0000 3981 8361